رابطه VPN و WhatsApp

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

فرآیند رفع مشکلات برنامه WhatsApp در TikNet به این صورت می باشد که ابتدا برنامه را دانلود و بعد نصب می کنید، که می توانید در قسمت آموزش پیدا کنید. با تکمیل و نصب و اجرا برنامه، به یک سرویس در اپلیکیشن وصل شوید که بعد از آن می توانید به شبکه های اجتماعی به راحتی متصل شوید. پس از اتصال به برنامه تیک نت ، واتساپ خود را همانند گذشته باز کنید و از آن استفاده و لذت ببرید.

کدام VPN به تماس های واتساپ اجازه می دهد؟

پلتفرم واتس اپ اگرتوسط TikNet اجرا شود قابل پشتیبان است، واتس‌اپ بر روی گوشی های: iOS، Android، Mac، Windows Phon قابل اجرا می باشد. تماس‌های واتس‌اپ را با استفاده از اپ تیک نت می‌توان از طریق تلفن همراه برقرار کرد و همچنین از طریق وب Whatsapp نیز می‌توان از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ و با اجرای TikNet واتساپ را اجرا کرد. البته مدیرعامل واتس اپ اعلام کرد که از این پس گوشی هایی با ادروید پایین تر از 4 و IOS پایین تر از 11 امکان استفاده از واتس اپ و تماس های وات اپ را نخواهند داشت.

آیا برنامه واتس اپ با VPN کار می کند؟

باید بگیم بله ! شما می توانید با نصب و فعال سازی TikNet VPN از شر محدودیت های برنامه محبوب واتس اپ رهایی یابید و انگار از اول هم محدودیتی نبوده استفاده کنید و توانایی استفاده از تیک نت در WhatsApp تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.شما با استفاده از VPN تضمین می کنید که ترافیک اینترنت شما بسیار ایمن تر می شود و پیام ها و فایل های WhatsApp شما به طور کامل رمزگذاری و قفل می شود. البته این نرم افزار پیامرسان بعد از فیلتر شدن بسیار کند تر از حالت عادی شده است.

چه وی پی انی برای Whatsapp توصیه میشود؟

بهترین VPN برای WhatsApp از دید کاربران TikNet VPN می باشد که همینک در دسترس است. VPN تیک نت در تست هایی که انجام شده است سریع ترین و بهترین است و همچنین امنیت و رمزگذاری بسیار بالایی دارند،که با سرورهای مختلف و زیاد خود که از اکثر نقاط جهان تهیه شده است و برنامه های کاربردی و کاربر پسند برای Android، ، Windows را دارا می باشد. و به هیچ عنوان از از وی پی ان های رایگان استفاده نکنید چون وی پی ان های رایگان علاوه بر جاسوسی کردن از گوشی شما و استفاده مخرب از منابع گوشی شما و نصب بدافزار و هک اطلاعات شما ممکن است واتس اپ شما هم هک شود.

چرا واتساپ بدون VPN کار نمی کند؟

متاسفانه برنامه WhatsApp در برخی کشورها بدلیل محدودیت و فیلتر شدن قابل اتصال نیست که همین باعث اختلال در سرورهای این شرکت و از کار افتادن آن می شود , البته شما می توانید با استفاده از یک برنامه و مرورگر محبوب مشکل را به راحتی پیدا کنید. برای سرورهای واتس اپ مشکلاتی ایجاد شده است که حتما نیاز به خرید VPN معتبر دارید که دوباره فعال شود.

آیا VPN بر عملکرد واتساپ تأثیر می گذارد؟

اگرخرید  وی پی ان شما معتبر و از رمزگذاری های قوی استفاده کند به هیچ عنوان تاثیری بر عملکرد واتس اپ ندارد , یک VPN خوب با ارائه رمزگذاری خاص خود، ترافیک اینترنت شما را مخفی و ناشناس نگه می دارد. که این امر باعث میشود هنگام استفاده از این پیام رسان، فایل‌های ارسالی شما در واتس اپ ناشناس و مخفی باقی می‌مانند و دور از کنترل حکومت ها و زیر نظر شدن محفوظ می مانید و حفظ حریم خصوصی کاربر تا جایی که امکانش باشه رعایت می شود .

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página