مهارت های فیزیکی لازم برای مردان

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

30

پریدن

دلیلی وجود دارد که ما پریدن را با شادی مرتبط می کنیم. این یک حرکت بسیار آزاد است که به شما امکان می دهد به طور لحظه ای از نیروهای گرانش فرار کنید. اما این یک حرکت بسیار کاربردی نیز هست: چه در حال پریدن از روی یک نهر، از روی مانعی در مسیرتان، به پایین از یک طاقچه، یا به سمت بالا برای برداشتن یک تکه میوه از درخت، پریدن به شما امکان می دهد با اطمینان خاطر پیچیده و دشوار را کشف کنید. محیط ها ساخت وبلاگ رایگان

این حرکتی است که تأثیر زیادی بر فیزیولوژی شما نیز دارد و ظرفیت کاری و قدرت بدن شما را افزایش می دهد. به همین دلیل یکی از اصلی ترین تمرینات ورزشی است، به خصوص برای کسانی که در ورزش هایی با شدت بالا هستند.

دو بخش در مهارت پریدن وجود دارد - ترک زمین و فرود آمدن. دومی حتی مهمتر از اولی است. شما باید بدانید که چگونه فرود بیایید به گونه ای که نیروهای ضربه را جذب و پراکنده کند، هم برای به حداقل رساندن تاثیر آن نیروها بر بدن خود و هم برای حفظ تعادل در هنگام برخورد با زمین. به همین دلیل، بهتر است قبل از شروع کار روی تکنیک پرش، تکنیک فرود را یاد بگیرید. ساخت وبلاگ

راه هایی برای تمرین، به چالش کشیدن و ارتقاء سطح این مهارت فیزیکی

برای کار بر روی مهارت فرود خود، «پرش عمق» را تمرین کنید. از بالای یک جعبه/موان کم بالا بروید و «پرش» به پایین (شما نیازی به پرش واقعی ندارید؛ فقط روی لبه به جلو خم شوید و اجازه دهید گرانش مراقب بقیه باشد)

تمرین پرش عریض برای مسافت؛ برای این منظور می توانید از دو صفحه وزن استفاده کنید - از یکی بپرید و روی دیگری فرود بیایید و فاصله بین صفحات را تغییر دهید.

تمرین پرش عمودی برای ارتفاع؛ ارتفاع پرش های خود را تغییر دهید

پریدن با یک پا را تمرین کنید

بافت، یکنواختی و پایداری سطوحی را که به آن می پرید و از آن می پرید تغییر دهید - از چمن شروع کنید و روی سنگ بپرید. پرش از سنگی به سنگ دیگر؛ پرش بین سنگ های خیس و لغزنده و غیره

مساحت سطوحی را که به آن می پرید و از آن می پرید تغییر دهید - سعی کنید "پرش دقیق" را به و/یا از مناطق باریک انجام دهید. به عنوان مثال، از یک 2X4 به دیگری یا از یک نرده به نرده دیگر بپرید.

31

سنگ نوردی

کوهنوردی یک فعالیت منحصر به فرد رضایت بخش و لذت بخش است. شاید به خاطر روشی که به هر چهار اندام شما می‌آید، یا هیجان ترک زمین و بالا رفتن از ارتفاع، یا چالش مدیریت وزن بدن و مبارزه با نیروهای گرانش باشد. بخشی از علاقه مندی آن مطمئناً به این دلیل است که چیزهای مختلف زیادی برای صعود وجود دارد - صخره ها، لوله ها، حصارها، دیوارها، شبکه های باربری، نردبان ها - که هر کدام چالشی تازه و مانعی بسیار ملموس برای غلبه بر آن ایجاد می کنند. هر طور که آن را برش دهید، کوهنوردی به سادگی احساس اکتشاف شگفت انگیزی می کند، و حتی باعث می شود به طور موقت احساس کنید موجودی متفاوت هستید.

لذت کوهنوردی با مزایای فیزیکی جدی همراه است: کل بدن شما را تحت تأثیر قرار می دهد، قدرت، ظرفیت کاری و چابکی شما را بهبود می بخشد.

تکنیک مناسب در کوهنوردی هم از نظر ایمنی و هم از منظر صرفه جویی در انرژی مهم است و به چیزهایی که احتمالاً فکر نمی‌کنید حتی تکنیکی مانند آویزان کردن دارند نیز گسترش می‌یابد. قطعا بهترین راه برای آویزان کردن وجود دارد، و این مهارت نه تنها برای کوهنوردی، بلکه برای پیمایش نیز مهم است.

راه هایی برای تمرین، به چالش کشیدن و ارتقاء سطح این مهارت فیزیکی

  • آویزان مرده را از میله انجام دهید یا تا جایی که می توانید از لبه دیوار آویزان کنید
  • در جایی که از بالای دیوار آویزان هستید، یک صعود به بالا/عضله به بالا انجام دهید و سپس خود را به بالا و روی آن فشار دهید.
  • یک عضله را روی یک میله یا شاخه درخت انجام دهید
  • سازه/دیواری که در حال بالا رفتن از آن هستید را فقط با یک دست نگه دارید. امتیاز جایزه برای انجام یک کار دیگر با دست آزاد
  • ارتفاع سازه هایی را که از آنها بالا می روید تغییر دهید
  • سطوح/بافت/مواد/ساخت سازه هایی که از آنها بالا می روید (سنگ، طناب، شبکه، دیوار، درخت، لوله و غیره) را تغییر دهید.

تراورس

تراورس اساساً صعود افقی است. در حالی که به‌خاطر نسبت ایده‌آل قدرت به وزن‌تان، در دوران پسری به راحتی روی میمون‌ها می‌چرخید، وقتی یک مرد بالغ هستید که باید قد و وزن بیشتری حرکت کند، پیمایش بسیار چالش‌برانگیزتر است. این چالش تقویت‌شده به این واقعیت گسترش می‌یابد که شما باید در پیمودن سازه‌های بیشتر از میمون‌بارها مهارت داشته باشید، زیرا، اجازه دهید با آن روبرو شویم، نردبان‌های افقی در مناظر وحشی و شهری فراوان نیستند. احتمال بیشتری وجود دارد که مسیر خود را از طریق لوله ای که بین ساختمان ها گذاشته شده یا طنابی که بر روی رودخانه کشیده شده است را بیابید.

راه هایی برای تمرین، به چالش کشیدن و ارتقاء سطح این مهارت فیزیکی

یک نردبان افقی را با یک «تاب جلویی» طی کنید - بدنتان رو به جلو و در حال چرخش به جلو و عقب

یک نردبان افقی یا یک تیر/لوله/طناب تکی را با یک «تاب کناری» طی کنید - بدنتان به موازات نرده های کناری نردبان است، هر دو دست نرده یکسانی را گرفته و از پهلو به پهلو می چرخند.

یک سازه را با یک "پاور تراورس" جلو یا جانبی عبور دهید و دست روی دست حرکت دهید

  • عبور از یک سازه با "Hook Traverse"
  • عرض و بافت ساختاری را که طی می کنید تغییر دهید
  • ارتفاع و/یا طول سازه ای که از آن عبور می کنید را تغییر دهید
  • تراورس با وزن اضافه (مثل پوشیدن کوله پشتی)

 

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página